Дайте оцінку сайту
  • ТЕКСТ НОВИНИ

Травень 1999 р. - Диплом  Міністерства освіти і науки України «За активне впровадження в педагогічний процес нових освітньо-виховних технологій».

Жовтень 2004 р. - Диплом  Міністерства освіти і науки України «За вагомий внесок у розвиток освіти України».

Березень 2005 р. -  Диплом  Міністерства освіти і науки України «За високі досягнення в педагогічній і науковій діяльності та вагомий внесок в модернізацію національної системи освіти».

Вересень 2005 р. -  Диплом  Міністерства освіти і науки України «За активну інноваційну діяльність по модернізації національної системи освіти».

2005 р. -  Переможець обласної патріотичної акції «Памятні стежини Перемоги»

Лютий 2006 р. - Диплом  Міністерства освіти і науки України «За вагомий внесок в інноваційний розвиток національної системи освіти».

Жовтень 2006 р. -  Диплом  Міністерства освіти і науки України «За розробку і впровадження у навчально-виховний процес інноваційних освітніх технологій».

Лютий 2009 р. - Диплом  Міністерства освіти і науки України «За високі творчі досягнення в інноваційному оновленні національної системи освіти».

Грудень 2009 р. - Диплом  Міністерства освіти і науки України «За розробку і впровадження інноваційних освітніх технологій».

2010 р. - Диплом  Міністерства освіти і науки України «Флагмани освіти і науки України».