Дайте оцінку сайту
  • ТЕКСТ НОВИНИ


Аналізуємо підсумки ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін!

       З 9 листопада по 22 грудня 2013 року проходив ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. В олімпіадах взяли участь 98 гімназистів. За підсумками ІІ етапу команда гімназії зайняла 36 призове місце: І місць – 14, ІІ місць – 12, ІІІ місць – 10.

 

       Призерами олімпіади стали наступні учні:

 

І місце

 

Прізвище, імя

клас

предмет

учитель

1.

Богушенко Ганна

11-б

Географія

Рижих Г.І.

2.

Касапов Владислав

10

Математика

Кравченко Е.В.

3.

4

Бабичева Галина

9-а

Правознавство

Меншикова О.Л.

Українська мова і література

Ільяшова С.М.

5.

Лісогор Аліна

11-а

Біологія

Гуженко Л.М.

6.

Шевченко Ольга

10

Українська мова і література

Ільяшова С.М.

7.

Деркач Аліна

8

 Обслуговуюча праця

Слободян І.І.

8.

Макарова Анастасія

9-б

 Обслуговуюча праця

Слободян І.І.

9.

Бикадорова Вікторія

10

 Обслуговуюча праця

Слободян І.І.

10.

Поліщук Микита

8

Технічна праця

Скрипченко В.І.

11.

12.

Шарапова Олександра

11-а

 

Педагогіка і психологія

Буранова О.О.

Українська мова і література

Ворвулева Г.В.

13.

Воронько Катерина

8

Історія

Донченко Т.А.

14.

Челишкова Ірина

10

Економіка

Коцалап С.О.

 

ІІ місце

 

Прізвище, імя

клас

предмет

учитель

1.

Агафонова Софія

9-б

Фізика

Анощенко О.С.

2.

3.

Позднякова Вікторія

9-а

Англійська мова

Ліберова Р.В.

Історія

Донченко Т.А.

4.

Кравченко Анастасія

9-а

Правознавство

Меншикова О.Л.

5.

Савушкін Павло

10

Інформатика

Мельничук Ю.О.

6.

Стрілець Софія

11-а

Географія

Рижих Г.І.

7.

Воронько Катерина

8

Українська мова і література

Ільяшова С.М.

8.

Наугольний Владислав

11-б

Фізична культура

Анікін В.Ф.

9.

10.

Каневська Анастасія

8

Біологія

Гуженко Л.М.

Математика

Сєдих Т.Ф.

11.

Лозовська Поліна

11-б

Математика

Кравченко Е.В.

12.

Соколов Єгор

11-б

Економіка

Коцалап С.О.


Переглядів: 342 | Додав: school9 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
1 school9   (06.02.2014 10:07)
 ІІІ місце №Прізвище, ім’якласпредметучитель1.Каневська Анастасія8ФізикаАнощенко О.С.2.Агафонова Софія9-бМатематикаСєдих Т.Ф.3.Гончарова Олександра11-аБіологіяГуженко Л.М.4.Стрілець Софія11-аІсторіяЛамтюгова С.П.5.Кашин Богдан7-аМатематикаГригоренко К.Ю.6.Поліщук Микита10ЕкономікаКоцалап С.О.7.Біатов Максим8Інформаційні технологіїМельничук Ю.О.8.Царан Катерина11-аОбслуговуюча працяСлободян І.І.9.Павленко Олексій10ХіміяОстровська Л.А.10.Пастушенко Владислав11-бІнформатикаМельничук Ю.О.       Особливих успіхів у ІІ турі Всеукраїнських олімпіад досягли: №Прізвище, ім’якласпредметмісце1.Агафонова Софія8-бФізикаІІМатематикаІІІ2.Позднякова Вікторія8-аАнглійська моваІІІсторіяІІ3. Каневська Анастасія8БіологіяІІМатематикаІІФізикаІІІ4.Шарапова Олександра11-а Педагогіка і психологіяІУкраїнська мова і літератураІ5.Стрілець Софія10-аГеографіяІІІсторіяІІІ6.Бабичева Галина9-аПравознавствоІУкраїнська мова і літератураІ7.Воронько Катерина8ІсторіяІУкраїнська мова і літератураІІ

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]